Nasza wizja

Naszą misją jest uchwycić Twoje upadki. Zmieniamy strach na szczęście.
Nie tak dawno temu założyliśmy firmę. Był rok 2015. Należymy do grupy firm BJK Group. Naszym wspólnym celem w całej grupie jest pomoc. Dlatego staramy się przyczynić do większego bezpieczeństwa.

Celem naszej pracy jest zapewnienie bezpieczeństwa na dachach za pomocą elementów ROOFIX, które będą chronić Ciebie i Twoich bliskich. Dokładamy wszelkich starań, abyś poruszał się na wysokościach łatwo, bezpiecznie i bez obaw.

Nasze wartości

Naším posláním je zachytit Vaše pády. Měníme strach ve štěstí.
Není to tak dávno, co jsme vznikli. Psal se rok 2015. Patříme do skupiny firem BJK Group. Naším společným základem v rámci celé skupiny je pomáhat. A tak se i my snažíme svou skromnou troškou přispět k větší míře bezpečí.

Smyslem naší práce je zajištění bezpečnosti na střechách pomocí prvků ROOFIX, které ochrání vás i vaše blízké. Děláme vše pro to, abyste se ve výškách pohybovali lehce, bezpečně a bez starostí.

Naše hodnoty

Jak to celé začalo?

Stejně tak, jako celá řada skvělých nápadů, vznikl systém ROOFIX díky náhodě a mezeře na trhu, kdy jsme pružně zareagovali na poptávku na výrobu jistícího systému. Podzim roku 2014 odstartoval vývoj a certifikaci prvního záchytného systému, který byl vyrobený v České republice. O rok později proběhla první realizace. Neustále se vyvíjíme, jak interně, tak v rámci produktového portfolia.

Vývoj nás baví.